MasterChef Walison Kimdir, Biscolata Erkeği Nerelidir?

MasterChef Walison Kimdir, Biscolata Erkeği Nerelidir?

Eşi de Türk olan Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte MasterChef’in Brezilyalı yeni yarışmacısı Walison Fonseca hakkında merak edilenler...


Masterchef'e yeni katılan isim daha önce de tüm dikkatleri üzerine çeken Walison Fonseca oldu. Yarışmanın ilk haftalarında sıklıkla ilk 3'e kalan fakat bir türlü ana kadroya giremeyen Walison Fonseca daha önce ilk 16 eleme turunda yarışmaya veda etmişti ve sempatik tavırlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmişti. 

Berker, Selin ve Tanya'nın elemeye kaldığı yarışmaya 1 hafta önce dahil olan Selin veda etti. MasterChef'e yedeklerden katılan Brezilyalı Walison Fonseca ise, final turunda elenerek veda etmişti. MasterChef macerasına yeniden başlayan Walison Fonseca'nın hayat hikayesi de merak konusu oldu. 

Yarışmaya geri döndükten sonra en çok merak edilen isim olan Walison Fonseca'nın evli ve bir kız çocuğu babası olduğu bilgisi şaşkınlık yarattı.

Eşi de Türk olan Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte MasterChef’in yeni yarışmacısı Walison Fonseca hakkında merak edilenler...

MasterChef Türkiye'nin yeni yarışmacısı Brezilyalı Walison Fonseca oldu. 

Sosyal medyada da büyük ilgi gören bu haberin ardından 21 Eylül Pazartesi akşamı ekrana gelen yeni bölümde ilk defa kaptanlık oyununda mücadele etti. 

Brezilyalı, Santos Sao Paulo doğumlu Walison Fonseca, 35 yaşında ve 3 yıldır Türkiye'de yaşıyor. 

18 yılı oyuncu ve model kariyerinde uluslararası alanda başarılı işler yapmış. 

Meksika, ABD (Miami, NYC, Los Angeles), İtalya (Milano), Kore ve diğerleri gibi 4'ten fazla ülkede yaşamış.

Türkiye'de akörlük ve oyunculuk yapan iddialı yarışmacı, Walison Fonseca’nın eşi de Türk. Walison'u evliliğe ikna eden eşi Melisa Pınar NLP uzmanı ve yaşam koçu.

Eşi Melisa Pınar’la çekildiği fotoğrafları sık sık paylaşan Walison Fonseca, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor, yarışmacının bir yıl önce açılmış Youtube hesabı da bulunuyor. 

Aynı zamanda Walison Fonseca'yı instagram hesabında 196 bin kişi takip ediyor.

MASTERCHEF’İN BREZİLYALI YARIŞMACISI WALİSON FONSECA KİMDİR?

Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş biliyor. 

Walison Fonseca yarışmada kendisini "Dünyada uzun yıllar sonra Malta adasında bir işim vardı ve bu işten sonra Türkiye'yi tanımaya ilgi duydum, kısa süre sonra İstanbul'a aşık oldum ve burada yaşamaya karar verdim. 

Türk kültürünü seviyorum çünkü burada kendimi evimde hissediyorum" sözleriyle tanıtmıştı. Melisa Pınar ile evli olan Walison Fonseca’nın 11 yaşında Amaya adında bir çocuğu var.

Aynı zamanda Biscolata erkeği olan WALİSON FONSECA bu reklam filmiyle de çok ses getirmişti.

 
Yorumlar
Henüz yorum yok
Adınız
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aramıza Siz de Katılın

  • 3050 üye,
  • 1920 tarif,
  • 954 makale
Şimdi ücretsiz katıl