Sevgililer Gününde Burcunuz Ne Diyor?

Sevgililer Gününde Burcunuz Ne Diyor?

Burcunuz bugün alacağınız kararlardan tutunda, gideceğiniz yerlere kadar size yardımcı olabilir. Bi’ okuyun pişman olmazsınız…


Sevgililer Günü heyecanı çoktan sardı sarmaladı çiftleri. Aşk ve romantizmin doruğunda birgün bugün. Sevdiceği olanlar çoktan sürprizlerini hazırladılar ve doğru anı bekliyorlar. Elbette siz çokça düşünüp, doğru kararları vermişsinizdir ama burcunuzu da kulak verin deriz. Bakalım size neler neler fısıldıyorlar…

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Sevgili Koçlar, her yıl 14 Şubat’ta olduğu gibi yine bugün kafanız karman çorman… Şu fevri tavırlarınızı bir kenara bırakmalısınız, hiç olmazsa bugünlük. Romantik jestlere odaklanmalısınız ki gün hem sizin hem de sevdiceğiniz için güzelleşsin. İlişkiniz mutlu mesut gidiyorsa bugün güzel geçecektir. Güzel, sessiz sakin gözlerden uzak restaurantlarda yemek yemek tam size göre. Ancak ilişkinizde dalgalanmalar söz konusu ise kavga çıkarma eğiliminiz yüksek, aman yapmayın çok pişman olursunuz. Bugünü sakince atlatalım hiç olmazsa Aziz Valentine’n hatırına…

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sevgili Boğalar, günü sevdicekleriniz ile konforlu ortamlarda romantik jestlerle geçirmek için çoktan plan program yapmışsınızdır. İşinizi her zaman sağlama alırsınız. Hatta şuan yazımızı okurken, kesin sevdiceğinizle deniz manzaralı şık bir oteldesinizdir. Bu yıl ne yazık ki sevildiğini hissedemeyen boğalarda çokmuş. O halde onlara ne diyoruz bugün beklentilerinizi yüksek tutmayın ki üzülmeyin. Hem herşey olacağına varır.

İKİZLER (22 Mayıs - 22 Haziran)

Sevgili İkizler, biliyoruz ki en iyi flört eden burç sizsiniz. Bugün elinizi cebinize atmalısınız ve sevdiğinizi mutlu etmek için hiçbir masraftan kaçınmamalısınız (tabi imkanlarınız dahilinde).
Bugün çok titizlenmemeye de özen gösterin çünkü siz titizlendikçe sorunlar çıkabilir. Aman dikkat! Eski sevgili ile pişti olma ihtimalinizde var, ex ile gittiğiniz o mekana yenisi ile gitmeyin :) Önce yemek sonra eğlence işte bu sizsiniz.YENGEÇ (23 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, aşırı duygusal bir sevgililer günü sizi bekliyor bugün… Sevdiğinize romantik mesajlar, mailler göndermek isteyebilirsiniz, aman dozunu kaçırmayın deriz. Çok pahalı hediyeler bütçenizi zorlayabilir bu yıl, siz romantik ve anlamlı bir sürpriz hazırlamayı deneyin. Emin olun çok sevinecektir… Evde harika ve romantik bir sofra hazırlayabilirsiniz, hoş olmaz mı?

ASLAN (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, sevgililer gününde sizin için önemli olan güzel bir atmosfer. Hem olumsuzluklar giremez hem de sizi kimse rahatsız etmez. Çok talep gören bir kişi olduğunuz aşikar. Bir yanınızda yeni sevgiliniz, bir yanınızda geçmişten bugüne sizi unutamayan o malum kişi, bir yanınızda da kıskanan arkadaşlar. Aman dikkat en iyisi siz sevgilinizle gözlerden ırak olmayı deneyin, canınız boşyere sıkılmasın. Şehirdışı muhteşem olur.

BAŞAK (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başaklar, kafanızda ki o malum kişi ile hala beraber değilseniz, bugün o’na açılmanın tam zamanı. Şayet sevgiliniz varsa bugün yaptığınız plan ile ilişkinizi canlandırmanız son derece mümkün. Şunu da belirtmeden geçemeyeceğiz evden dışarı çıkıp kutlayın, eve tıkılmayın bugün. Güzel romantik bir restaurantta yemek olur, ya da deniz kenarında salaş bir balıkçı. TERAZİ (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Teraziler, eminiz çoktan günü özetleyen en anlamlı cümleyi yazıp sevgilinize mesaj olarak attınız bile. Hem o’nun hem kendinizin gününü güzelleştirmeyi çok iyi biliyorsunuz. Maneviyat sizin için aslolan ama ille de sevginizin karşılığını görmek için bir jest bekliyorsunuz. Beklentilerinizi yüksek tutup, üzülmenizi istemeyiz. Unutmayın, siz iflah olmaz bir romantiksiniz. Sevgiliniz sizin kadar romantik olmayabilir ama olsun evde başbaşa bir gece ikinize de iyi gelir.

AKREP (23 Ekim - 21 Kasım)

Sevgili Akrepler, 2019’a çok yoğun başladınız bugünün 14 Şubat olduğunu bile zar zor hatırladınız. Aman dikkat iş güç tamam ama bu özel günde sadece sevgililer jest, hediye veriyor biliyorsunuz. Mahçup olmanızı istemeyiz. Kalabalıklar bu yıl size iyi gelmeyebilir, kafanız oldukça yoğun. O halde sıcacık evinizde leziz yemeklerle onun gönlünü tekrar fethedebilirsiniz.

YAY (22 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yaylar, bu sevgililer gününde aşka oyunmuş misali yaklaşmaktan vazgeçmezseniz, çok üzülebilirsiniz. Çünkü sevgiliniz bugün romantik jestler ve duygu dolu anlar planlamış olabilir. Ki yüksek olasılıkla da öyle… Bugün varsa plan programa sadık kalmalı, sürprizlere de açık olmalısınız. 2019 Yılının 14 Şubat’ın da evden çok uzakta olması gereken burçların başında yer alıyorsunuz. Ne diyelim iyi yolculuklar…OĞLAK (22 Aralık - 21 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, umarız bugünü sadece güzel sözler ve mesajlarla geçiştirmeyi ummuyordunuz. Çünkü eğer öyleyse sevgilinizi emin olun üzeceksiniz. Maddi değerinden ziyade mutlaka ona özel ve güzel bir hediyeniz olmalı. Bugün bir kaosun ortasında kalmak istemiyorsanız lütfen acele edin. Çok pahalı olmayan hoş restaurantlar da var unutmayın. Sevginizi, ilginizi evde şık ve leziz yemeklerle donattığınız bir sofra ile de gösterebilirsiniz.

KOVA (22 Ocak - 19 Şubat)

Sevgili Kovalar, tabi ki herkes sevildiğini hissetmek ister. Siz bu tür şeylere çokça karşısınız ama unutmayın karşınızdaki kişi burçdaşınız değilse kırılıp, üzülmesi an meselesi. Yani özetle karşı tarafın beklenti içinde olduğunu es geçmemelisiniz. Güne güzel, anlamlı bir kısa mesajla başlayabilirsiniz mesela. İlerleyen saatlerde de onun adresine küçük bir hediye gönderirseniz muhteşem olur. 

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balıklar, duygusallığınız bugün had safhada biliyoruz. Umarız sevgilinizde en az sizin kadar hassastır. Siz mutlaka ama mutlaka sevgilinizle başbaşa olmalısınız. O yüzden umarız güzel plan ve programınız vardır. Yoksa da evde güzel bir sofra belki bir film ve bir kadeh şarap size çok iyi gelecek ve sevildiğinizi iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Tarifi Kolay ailesi olarak tüm burçlara karşılıklı anlayış ve sevginin çok yüksek olduğu bir 14 Şubat diliyoruz. 

Hayatta  en güzel şey sevgi… 
Sevgililer gününüz kutlu olsun.
 

Yorumlar
Henüz yorum yok
Adınız

Tarif Gönder

Sen de tarifini gönder yayınlayalım
TARİF GÖNDER
Bunlar da İlginizi Çekebilir