Yılbaşı Hediyesini Burcuna Göre Seçin

Yılbaşı Hediyesini Burcuna Göre Seçin

Hediye çekilişleri yapıldı ve herkesi hediye alma telaşı sardı mı? O halde bu zor süreçte yanınızda olup, burcuna göre hediye seçimi yazımızla hayatınızı kolaylaştırıyoruz.


Bir yılı daha ardımızda bırakmamıza sayılı günler kaldı. Yeni yılın geleneksel, eğlenceli, renkli havasına da girdik artık. Şimdi vakit, bütçelerimize göre sevdiklerimize hediye alma vaktidir. Burcunu bilirsek aldığımız hediyenin beğenilme oranını da yükseltmiş oluruz. 

Peki hangi burca hangi hediye? İşte hepsi yazımızda...

Koç Burcuna Hediye Alırken;

Koç burcu doğası gereği dinamik ve enerjiktir. Ona kendisini genç hissettirecek hediyeler seçmeye özen göstermelisiniz. Özellikle spor yaparken kullanacağı ürünler vazgeçilmezi olacaktır. Parfüm de alabilirsiniz ama seçiminizi mutlaka dinamik kokulardan yana kullanın. Takı olarakta baş ve boyun bölgesinde kullanabileceği zarif takılar ona keyif verecektir.

Boğa Burcuna Hediye Alırken;

Tam bir klasikçi ile karşı karşıyasınız. O yeni moda olan şeylerle pek ilgilenmez. Antikalar, değerli taşlar, gümüş, fular, tablo gibi hediyeler tam Boğa burcuna göre. Parfüm düşünüyorsanız klasik kokuları tercih etmelisiniz. Hediyeniz romantik müzik eşliğinde özenle hazırladığınız iki kişilik sofranızda olabilir, bizden söylemesi.

İkizler Burcuna Hediye Alırken;

Yeni olan, yeni çıkan ne varsa bayılırlar. Hemen hemen her türlü aksesuardan hoşlanır; bileklikler, rengarenk fularlar, kemerler, eldivenler, kitap, cep telefonu aklınıza ne geliyorsa tabi yeni çıkmış (yeni trend) olmak şartı ile.

Yengeç Burcuna Hediye Alırken;

İflah olmaz bir romantik var karşınızda. Geçmişi çağrıştıran maddi değerinden çok manevi değeri olan her eşyaya bayılır. Çanta, atkı, şal ve gözlük bayılarak kullanacağı aksesuarlardandır. Minik antika biblolar ile ev aksesuarlarını da çok sever. İç çamaşırı ve pijama alarakta mutlu edebilirsiniz yengeç burcunu.

Aslan Burcuna Hediye Alırken;

Gösterişi seven Aslan burcu insanına basit ve sıradan hediye almaktan kaçınmakta fayda var. Şayet maddi olarak onu memnun edemeyeceğinizi düşünüyorsanız, yaratıcılığınızı kullandığınız hediyelerle de onu pekala mutlu edebilirsiniz. Yaratıcılığa bayılırlar.

Başak Burcuna Hediye Alırken;

Aşırı detaycı bir burç var karşınızda. Başak burcu insanına alacağınız hediye çok kullanışlı, sade ve sağlam olmalı. Parfüm almayı düşünürseniz hafif ama kalıcı kokulardan yana kullanın hakkınızı.Terazi Burcuna Hediye Alırken;

Daima zarif ve şık olan Terazi burcu insanına, pastel renklerde olmak kaydıyla hırkalar, şapkalar, kazaklar alabilirsiniz. Asimetrik çizgilerde onlara göre. Ayrıca evi için objeler ve küçük zarif biblolar da alınabilir. Parfümden yana düşünceniz varsa mutlaka çekici kokulardan biri olmalı.

Akrep Burcuna Hediye Alırken;

Gizem onların göbek adı. Siyah ve kırmızı renkte kıyafetler, aksesuarlar, ipek ve kadife kumaşları gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Çanta, gözlük, saat gibi hediyeler de onları mutlu eder.

Yay Burcuna Hediye Alırken;

Özgür ve rahatlığına düşkünlüğü ile bilinirler. Spor kıyafetler tam da onlara göre. Spor ayakkabılar, eşofmanlar en sevdikleri hediyelerin başında gelir. Evlerine hediye düşünüyorsanız da otantik objeleri tercih edebilirsiniz.

Oğlak Burcuna Hediye Alırken;

Kalite onlar için çok önemlidir. Tam bir klasik şık insanıdırlar. Kaliteli deri kemerler ve klasik parfümlere bayılırlar. Ev dekorasyonu için hediye almayı düşünüyorsanız aile resimlerini sergileyebileceği şık bir çerçeve veya bir duvar saati çok hoş olur.


Kova Burcuna Hediye Alırken;

Kesinlikle orijinal bir hediye olmalı. Özgürlüğüne düşkün Kova burcu insanına sıra dışı şeyler almak gerek. Mesela son teknoloji ile donatılmış elektronik ürünler, bilgisayar ve cep telefonu aksesuarları. Parfüm almayı düşünürseniz de mutlaka son çıkan parfümlerden olmalı

Balık Burcuna Hediye Alırken;

Ruh halleri an be an değiştiğinden zaman zaman çok duygusal, çok romantik ve hayalperest olabilirler. Değerli taşlardan oluşan takılara bayılırlar. Pelerin, şapka ve çorap gibi hediyelerde hoşlarına gider. Parfüm düşünürseniz de serinlik veren fresh kokuları tercih etmelisiniz.

Yazımızın sonunda ise bir dileğimiz var; 2019 tüm burçlara güzel sürprizlerle dolu gelsin. MUTLU YILLAR

Yorumlar
Henüz yorum yok
Adınız
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aramıza Siz de Katılın

  • 3010 üye,
  • 1907 tarif,
  • 945 makale
Şimdi ücretsiz katıl