Arkadaşınız Evde Yılbaşı Partisi Veriyorsa Kapısını Bu Lezzetlerle Çalın

Arkadaşınız Evde Yılbaşı Partisi Veriyorsa Kapısını Bu Lezzetlerle Çalın

Bu yılbaşı partisine farklı ve bir o kadar da lezzetli hediyelerle gidiyoruz. Yazımızı okumadan o kapıyı çalmayın deriz. Bizden söylemesi...


Böyle özel bir gecede arkadaşa-dosta misafir olmak, hepimizi çok özel hissettirir. Peki ama ne hediye götürmeli, eli boş gitmek olmaz değil mi? 
O halde yazımız sizin için biçilmiş kaftan… Hele bir de mutfağınızı seviyorsanız ooo şahane!
Çünkü yılbaşı gecesi misafirliğe giderken yanımızda kendi yaptığımız lezzetleri götürüyoruz. Buyursunlar...

Adam Kurabiye

Arkadaşlarınıza ellerinizle hazırladığınız bu kurabiyeleri götürdüğünüzde, kurabiyenin şekli ile şaşırtıp, tadı ile gülümsetebilirsiniz. Az kalsın unutuyorduk! Tarifine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Ayvalı Tart

Yeni yılın geleneksel, eğlenceli, renkli ve farklı temasına uygun tatlılardan biri kendisi. Tam da buraya tıkladığınızda bu eşsiz lezzeti sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.


Bol Çikolatalı Kek

Misafirliğe giderken havam olsun diyenler burada mı? O halde buraya tıklayarak muhteşem hediyenizi hazırlamaya şimdi başlayabilirsiniz. Dikkat gözler hem sizin, hem de hediyenizin üzerinde olacak.


Cookie

O bir, Amerikan güzeli. O bir, damla çikolata ancak bu kadar yakışır dediğimiz…
O bir, iki! Buram buram kokan o lezzetin sahibine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 


Çam Ağacı Kurabiyesi

Yılbaşı gecesi konuk olacağınız eve bu kendi minik, lezzeti kocaman kurabiyeleri büyük bir zevkle götürebilirsiniz. Yılbaşı gecesinin küçük tatlı sürprizine buraya tıklayıp kolayca ulaşabilirsiniz.


Damla Çikolatalı Muffin

Muffin damla çikolatası ile buluştuğu güne kadar bizce muffin olmamıştır. Bu lokmalık lezzetler tam bir yılbaşı gecesi şöleni. Buraya tıklayıp hazırlayabilir ve sevdiklerinize tatlı sürprizler yapabilirsiniz.


Hindistan Cevizli Kurabiye

Misafir olarak gittiğiniz evde kalpleri hediyeniz ile kazanacaksınız, nasıl mı? Kalpli lezzet kurabiyelerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Kalpli Elmalı Turta

Elmasız bir turta ve turtasız bir yılbaşı düşünülemez! O halde buraya tıklayarak lezzetli hediyenizi hemen yapmaya başlayabilirsiniz.


Lavaş Cips

Cipsiz geçirdiğimiz bir yılbaşı gecesi hatırlamıyoruz, ya siz? Madem öyle bu yılbaşı gecesi sevdiklerimize, sağlıklı atıştırmalıkları kendimiz hazırlayalım, yanımızda götürelim ne dersiniz? Hem hafif hem lezzetli cipsimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Meyveli Küçük Pastalar

Hazırladığımız tatlılara anlam kazandıran meyvelerle şahane bir sunuma ne dersiniz?
Bu yıl hediyeniz kapış kapış yenilecek, lokmalık lezzet şölenlerini hazırlamak için buraya tıklamanız yeterli.


Pudingli Brownie

Hala denemediyseniz çok şey kaybetmiş, ancak yılbaşı gecesi hediyesi olarak düşündüyseniz de çok şey kazanmışsınız demektir. Bu enfes ve eşsiz lezzete buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Yılbaşı Ağacı Kurabiyesi

Bugün yeni bir yıla giriyoruz. Keşke tatlılarımız da yılbaşı temalı olsa diyorsanız çok doğru bir yerdesiniz. Arkadaşlarınıza sürprizinizi buraya tıklayıp hazırlayabilirsiniz. Ama sizce de çok güzel ve çok özel değil mi?


Yufka Ponçik

Bu kadar kısa sürede, böyle lezzetli bir ponçik nasıl hazırladım diyor insan! Misafirliğe giderken yanınızda götürebilirsiniz, tabii yolda bitirmezseniz :) Bu lezzeti yapmaya başlamak için buraya tıklamanız yeterli.


Tarifi Kolay ailesi olarak size ve sevdiklerinize, ağzınızın tadının hiç bozulmadığı bir yıl diliyoruz. Happy New Year!

 

Yorumlar
Henüz yorum yok
Adınız
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aramıza Siz de Katılın

  • 3050 üye,
  • 1920 tarif,
  • 954 makale
Şimdi ücretsiz katıl