27. Gün İftar Menüsü

27. Gün İftar Menüsü

En güzel Ramazan yemekleri tarifleri bizden sorulur! Tarifi Kolay olarak her gün olduğu gibi Ramazanın 27. gününde de iftar menüsü seçenekleri ile sizlerleyiz!


Tarifi Kolay olarak Ramazanın 27. gününde de iftar menüsü ve Ramazan yemekleri seçenekleri ile sizlerleyiz! Doyurucu iftar çorbaları tarifleri için vitamin ve protein deposu Yeşil Mercimekli Kesme Çorba ile doyurucu bir başlangıç yapıyoruz. Arkasından Ramazan sofralarına layık Hünkar Beğendi ve yanında nefis Üzümlü Pilav! Veee tatlı son enfes bir Peynir Tatlısı... Afiyet olsun...

Bir önceki günün baklavalı menüsü için tıklayın!
 

DOYURUCU

Dünyanın en lezzetli en sevilen en doyurucu çorbası olmaya aday kesme yeşil mercimek çorbası tarifini iftar sofranız için hala yapmadınız mı?

TARİF İÇİN: Kesme Yeşil Mercimek Çorbası 

HÜNKARLARA LAYIK

İftar sofranızı zengin gösterecek, damakları şahlandıran lezzetli hünkar beğendi tarifini Ramazan bitmeden mutlaka denemelisiniz! 

TARİF İÇİN: Hünkar Beğendi

HEM SOĞANLI HEM ÜZÜMLÜ

Tavuk ya da et tarifleri için iç pilav hazırlıyoruz. Peki sadece üzümle tereyağlı ve soğanlı bir pirinç pilavı pişirmeyi denediniz mi? İşte Hünkar Beğendi ile nefis gidecek bir üzümlü pilav!

TARİF İÇİN: Üzümlü Pilav

TATLI SON

Yufkacılardan hazır aldığımız peynir tatlısını neden kendi mutfağımızda yapamayalım? Aslında çok basit bir tarif... Üstelik evde yapınca çok daha lezzetli oluyor..

TARİF İÇİN: Peynir Tatlısı

Sofralarınıza konuk olmak için sabırsızlanıyoruz, yarının menüsü için takipte kalın!

Yorumlar
Henüz yorum yok
Adınız

Tarif Gönder

Sen de tarifini gönder yayınlayalım
TARİF GÖNDER
Bunlar da İlginizi Çekebilir