İFTAR MENÜSÜ

8. Gün İftar Menüsü

8. Günde Ramazanın ikinci haftasına başlıyoruz. Şükürler olsun! Bizler de sizin için haftanın ilk gününe yakışır, nefis ve gösterişli bir iftar menüsü hazırladık.

8. Gün İftar Menüsü
yourm yap

8. Günde Ramazanın ikinci haftasına başlıyoruz. Şükürler olsun, hamdolsun! Bizler de sizler için haftanın ilk gününe yakışır, nefis ve gösterişli bir iftar menüsü hazırladık. Haftanın ilk günü için iftar menüsünü nefis ve gösterişli bir tepsi kebabı ile oluşturduk. Öncesinde tavuk suyu ile hazırladığımız un çorbasıyla orucumuzu açıyoruz. Ve ilk haftaya özel zeytinyağlı çalı fasulyesi ile devam ediyoruz. Sonrasında da bu yemek şölenini tamamlamak için tam bir iftar tatlısı olan şekerpare seçtik. Buyursunlar...

Diğer günlerin tariflerini görmek için tıklayın!

İSTER TAVUK SUYU İSTER SADE

Biz un çorbasını bu sefer tavuk suyu ile hazırladık. Elbette siz dilerseniz tavuk suyu kullanmadan sade şekilde de un çorbasını yapabilirsiniz.

TARİF İÇİN: Un Çorbası

MİSAFİR YEMEĞİ

Haftanın ilk günü için iftar menüsünü nefis ve gösterişli bir tepsi kebabı ile oluşturduk. Tam bir misafir yemeği de olan bu tarif farklı görünümüyle de dikkat çekiyor.

TARİF İÇİN: Tepsi Kebabı

TAM ZAMANI

Ve ilk haftaya özel, pratik ve kolay hazırlanabilecek nefis bir zeytinyağlı çalı fasulyesi ile devam ediyoruz. Peki nasıl yapılır?

TARİF İÇİN: Zeytinyağlı Çalı Fasulyesi

TAM BİR ŞÖLEN

Bu yemek şölenini tamamlamak için tam bir iftar tatlısı olan şekerpare seçtik. En sevilen şerbetli tatlılardan şekerpare evde nasıl yapılır?

TARİF İÇİN: Şekerpare

AFİYETLER OLSUN...