İFTAR MENÜSÜ

23. Gün İftar Menüsü

11 ayın sultanı Ramazan yemekleri için denenmiş iftar menüsü tarifleri vermeye 23. günde devam ediyoruz! Bu menüden memnun kalacaksınız. Şimdiden afiyet olsun!

23. Gün İftar Menüsü

11 ayın sultanı Ramazan yemekleri için denenmiş iftar menüsü tarifleri vermeye 23. günde devam ediyoruz! Açılışı Erzincan yöresine özgü buğdaylı Ayran Aşı Çorbası ile yapıyoruz. Ramazan yemekleri için anne lezzeti arayanlara özel Güveçte Etli Türlü ve yanında iftar salatası olarak sirke sevenler için çok pratik Kırmızı Lahanalı Havuç Salatası bulunuyor. İftar tatlıları olarak çok hafif lezzeti ile yemeye doyamayacağınız nefis bir sütlü tatlı Kazandibi ile iftar menümüzü tamamlıyoruz.

Diğer günlerin tariflerini görmek için tıklayın!
 

SERİNLETİR

Sıcak ve bunaltıcı havalarda içinizi serinletecek ve mis gibi nane kokusuyla ferahlayacağınız yöresel bir çorba!

TARİF İÇİN: Ayran Aşı Çorbası

javascript:void(0)

ANNE LEZZETİ

Ramazan yemekleri için anne lezzeti arayanlara özel, pişmesi uzun sürse de beklemeye değer bir lezzet patlaması... Ev işine başlamadan fırına atın, siz işinizi bitirirken o da pişmiş olsun!

TARİF İÇİN: Güveçte Etli Türlü

SİRKE SEVENLERE

Nefis türlünün yanında iftar salatası olarak sirke sevenler için çok kolay ve pratik bir salata!

TARİF İÇİN: Kırmızı Lahanalı Havuç Salatası

PASTANE LEZZETİ

İftar tatlıları olarak çok hafif lezzeti ile yemeye doyamayacağınız nefis bir sütlü tatlı Kazandibi ile iftar menümüzü tamamlıyoruz. Evde kazandibi yapılır mı? Yapılırsa da dışarıda yediğimiz gibi lezzetli olur mu? Sorularına da son noktayı koyuyoruz! 

TARİF İÇİN: Kazandibi

AFİYETLER OLSUN...